Albert Michler Old Bert Spiced

19,90 

Katalógové číslo: 0742832198738 Kategória:
Výrobca: ALBERT MICHLER

Popis

Albert Michler Old Bert Spiced

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Albert Michler Old Bert Spiced

Cena za Albert Michler Old Bert Spiced je 19.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Albert Michler Old Bert Spiced dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Albert Michler Old Bert Spiced – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0742832198738.

Produkt Albert Michler Old Bert Spiced nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: El Loro Ron Reserva 40% 0.7L (kartón), Takamaka Zenn, Presidente Marti Solera 19 40% 0,7l (kartón), Black Tot Master Blender’s Reserve 2022, GIFT