Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša)

21,65 

Katalógové číslo: 742832954914 Kategória:

Popis

Unikátny gin plný sladkastých, ovocných a výrazne ananásových tónov, ktoré získava maceráciou červeného brazílskeho ananásu pred poslednou destiláciou – napriek tomu borievková chuť zostáva stále dominantná. Červený brazílsky ananás rastie na východnom pobreží Brazílie, ale dá sa nájsť aj v častiach Uruguaja, Paraguaja a Argentíny. Jeho charakteristicky výraznú sladkú ananásovú chuť ozvláštňuje ľahký dotyk lesných jahôd.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša) je 21.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 742832954914.

Produkt Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Parson Gin Classy, Malfy Gin Rosa, Star of Bombay London Dry Gin 47,5% 0,7L (holá fľaša), G’Vine Floraison 40% 0,7L (holá fľaša)