A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón)

53,20 

Katalógové číslo: 5712421102007 Kategória:

Popis

Limitovaná séria šiestich exkluzívnych XO od A. H. Riise. Prvé tri boli vypredané v priebehu niekoľkých týždňov. Vzhľadom na vysoký dopyt pridali ďalšie tri zmesi – každú s inou koncentráciou alkoholu a, samozrejme, plnené vždy do čiernych fliaš. Jednotlivé edície sa dajú rozoznať podľa farby na etikete:

4. vydanie – 14 225 fliaš – 45,1 % alkoholu – červené označenie
5. vydanie – 13 995 fliaš – 44,4 % alkoholu – oranžové označenie
6. vydanie – 13 665 fliaš – 45,5 % alkoholu – zelené označenie

Jedinečné výtvory, ktoré predstavujú veľmi komplexné umenie miešania. Pri vytváraní si ,,Master Blender“ vyberá spomedzi sudov, ktoré obsahujú starý rum vyzretý k dokonalosti. Každý má svoj osobitý charakter a vykazuje jedinečné arómy a chute (a rozdiel v sile alkoholu), čo robí každé vydanie jedinečným.

4. vydanie – červené označenie
Farba pripomína rýdze zlato. Vo vôni cítiť arómy tropického ovocia, fermentovaných čerešní a jemný dotyk tabaku. V chuti sa objavujú osviežujúce tóny tropického ovocia, dusených sliviek a náznak pražených mandlí. Záver je nádherne hladký a dlhý – brilantná rovnováha medzi elegantnou sladkosťou a dobre integrovanou kyslosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón)

Cena za A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón) je 53.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421102007.

Produkt A. H. Riise XO Founders Reserve Limited Edition 45,1% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Sailor Jerry The Original Spiced 40% 1,0L (čistá fľaša), Tikhari Walnut 40% 0,5L (kartón), Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša), Detesk Slivka 40% 0.5l (darčekové balenie plastový kamión s cisternou)