A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša)

14,55 

Katalógové číslo: 5712421012504 Kategória:

Popis

Dánska horká klasika, pôvodne vyrábaná vo všetkých dánskych lekárňach v časoch, keď Západoindické ostrovy patrili Dánskemu kráľovstvu. Tvorí ju až 30 korenín a lekárskych bylín pridaných k extra starému rumu XO Reserve.
 

Horký likér si dnes spájame s malými, intímnejšími barmi alebo ako štartér pred, počas alebo po poľovníckom a rybárskom love. Pohárik horkého likéru si však môžete vychutnať aj bez špeciálnych príležitostí. Pokojne aj na raňajky počas jedného z tých dní, kedy sa nemusíte nikam náhliť. Za života autora receptu A. H. Riisa boli horké likéry vyrábané farmaceutmi a považované za terapiu pre väčšinu ľahkých ochorení. Verilo sa, že majú štedrý pozitívny vplyv na tela a ducha. Niet dôvodu, aby ste horký likér neochutnali!

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša)

Cena za A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša) je 14.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421012504.

Produkt A.H.Riise Royal Danish Navy Bitter 32% 0.5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Don Julio Anejo 38% 0,7l (kartón), A. H. Riise Copenhagen 40% 0.7L (kartón), Sierra Milenario Anejo 41,5% 0,7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,2l (darčekové balenie sklenený budík)