A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón)

79,95 

Katalógové číslo: 5712421500001 Kategória:

Popis

Jemná a extravagantná interpretácia ultimátneho vydania série Non Plus Ultra. Základy tohto rumu samozrejme stoja na vynikajúcom origináli A.H. Riise Non Plus Ultra. Použitie iba najstarších a najlepších sudov, v ktorých dozrievali sladké a jemné dezertné vína, dodáva rumu nevídanú chuť, plnú zrelého ovocia a tropických korenín. Je to skutočne jedinečný senzorický výbuch. Používanie starých sudov si vyžaduje celoživotné znalosti v umení zretia a miešania. A.H. Riise Non Plus Ultra Ambre d’Or Excellence je výsledkom skutočného remeselného spracovania od dôveryhodných rúk hlavného master blendera destilérky A.H. Riise. Názov „ambre“ bol vytvorený z úcty k Francúzom a ich majstrovskej schopnosti vytvárať víno, bez ktorého by kvapky tohto rumu neboli také skvelé.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón)

Cena za A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón) je 79.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421500001.

Produkt A.H.Riise N.P.U. Ambre d´Or Excellence 42% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Jim Beam 40% 1,75L (holá fľaša), A. de Fussigny Selection 40% 0,7l (kartón), Tiki Lovers White Rum 50% 0,7l (holá fľaša), Dictador 2 Masters Leclerc Briant 1978 41,2% 0,7L (darčekové balenie kazeta)