A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša)

28,10 

Katalógové číslo: 5712421012313 Kategória:

Popis

A.H.Riise vyrobila tento prémiový Navy Spiced Rum na základe ich viac ako 175 rokov starého know-how v miešaní a výbere rumu svetovej triedy. Tento exkluzívny rum z čierneho sudu je naplnený tajnou zmesou starostlivo vybraných korenín, ktoré boli vybrané na základe znalostí, pôvodných zakladateľov. Rum následne ešte dlho zreje v tmavých dubových sudoch, z ktorých sa dá i vyvodiť názov tohto rumu -Black Barrel.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša)

Cena za A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša) je 28.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421012313.

Produkt A.H. Riise Black Barrel Rum 40% 0.7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Barbancourt Réserve du Domaine 15 Y.O., GIFT, Pusser´s 15YO 40% 0,7L (kartón), Black Tot Master Blender’s Reserve, GIFT, Dictador Totem, Mopa Mopa 1982, Model „F“ 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)