Žufánek Borovička

4,70 

Katalógové číslo: 8594053941486 Kategórií:
Výrobca: ŽUFÁNEK

Popis

Žufánek Borovička

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Borovička

Cena za Žufánek Borovička je 4.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Borovička dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Borovička – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053941486.

Produkt Žufánek Borovička nájdete v kategórii

Borovička - Borovička, ktorá sa tiež nazýva jalovička, je tradičný slovenský nápoj s výraznou chuťou a vôňou borovice. Tento alkohol sa vyrába destiláciou z fermentovaných bobúľ jalovca a má silu okolo 40%. Borovička je obľúbená nielen pre svoj charakteristický chuťový profil, ale aj pre svoje liečivé účinky na tráviaci systém a dýchacie… Podobné produkty: Imperator Zlatá borovička v dreve, GIFT, Koniferum Borovička v dreve, Cassovia Zlatá borovička