Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša)

42,55 

Katalógové číslo: 721059002530 Kategória:

Popis

Odvážny duch Wild Turkey je verne zastúpený v každej kvapke tejto autentickej sudovej whisky – tohto originálneho „small-batch“ sudového bourbonu. Zmes tvorí výber ich najlepšieho 6, 8 a 12-ročného bourbonu, do ktorej sa pred plnením do fliaš nepridáva žiadna voda. To zaručuje zážitok akoby ste pili priamo zo suda. Intenzívna vanilka a výnimočný pocit v ústach urobili z tejto zmesi legendu.

Má krásnu tmavojantárovú farbu. Vôňa očarí arómami jarných kvetov s dotykom čierneho korenia a mandlí, prelínajúcimi sa s vrstvami medu a datlí. Chuť je príjemne hrejivá a oplýva tónmi obilia, korenia a dymu. V dlhotrvajúcom závere doznievajú tóny chuti zakončené korenistým závanom.

Ocenenia:
2020
Medzinárodná súťaž liehovín v New Yorku 94 bodov, zlato

2021
Inštitút degustácie nápojov 93 bodov, zlato

2021
Zlatá medaila súťaže svetových liehovín v San Franciscu

2021
Ultimate Spirits Challenge 94 bodov

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša) je 42.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 721059002530.

Produkt Wild Turkey Rare Breed 58.4% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Johnnie Walker Black Label 40% 1,0L (kartón), Rammstein Whisky, Dalmore 18YO 43% 0,7l (darčekové balenie kazeta), The Macallan 12YO Double Cask 40% 0,7L (kartón)