Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

38,25 

Katalógové číslo: 5060434133151 Kategória:
Výrobca: Ukiyo Spirits

Popis

Na základe viac ako storočia destilácie predstavujeme Ukiyo Yuzu Gin. Naša cesta začína prvou destiláciou tradičného japonského destilátu šóchú. Redistillujeme borievkou s mandarínkou a korením, kým „nalejeme“ jemnú chuť kvetu sakury pre voňavý a citrusový gin. Plody tohto snaženia sa ukážu v jemnej kvetinovej aróme, ktorá napodobňuje tie, ktoré sa nachádzajú v horách a pobrežiach obklopujúcich náš domov v Kagošime.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) je 38.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060434133151.

Produkt Ukiyo Japanese Blossom Gin 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Bulldog Gin 40% 1,0L (holá fľaša), Gordon´s London Dry Gin 37,5% 0,7L (holá fľaša), Barrister Russian Gin, Žufánek Bohemian Gin