Topanito Reposado 100% Agave Tequila

26,90 

Katalógové číslo: 4260252370115 Kategória:
Výrobca: TOPANITO

Popis

Topanito Reposado 100% Agave Tequila

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Topanito Reposado 100% Agave Tequila

Cena za Topanito Reposado 100% Agave Tequila je 26.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Topanito Reposado 100% Agave Tequila dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Topanito Reposado 100% Agave Tequila – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4260252370115.

Produkt Topanito Reposado 100% Agave Tequila nájdete v kategórii

Reposado - Reposado je zlatavý tequila, ktorá vyzrieva v dubových sudoch po dobu 2 až 12 mesiacov. Je to stredný typ tequily, ktorý má jemnú chuť a vôňu duba a karamelu. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú zlatú strednú cestu medzi blanco a anejo tequilou. Vychutnajte si ju samotnú alebo v… Podobné produkty: Rammstein Tequila, Volcan De Mi Tierra Reposado, Casco Viejo Joven Gold