The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša)

39,10 

Katalógové číslo: 8594024925590 Kategória:

Popis

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša) je 39.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594024925590.

Produkt The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Papalin 7 Y.O., GIFT, Ron Patridom XO Cask, GIFT, Espero Balboa, GIFT, Mombacho 21YO 43% 0,7L (kartón)