The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Katalógové číslo: 5010314301712 Kategórie: ,

Popis

n Kombinuje znalosti, schopnosti, vášeň, odhodlanie a kreativitu. Je vytvorený tak, aby predviedol komplexnosť a hĺbku. Vyrobený z najširšieho spektra sudov používaných na dozrievanie v Macallan Estate. Ručne vyberané Macallan tímom poskytujú kombináciu amerických a európskych dubových sudov sherry, ktoré vytvárajú nezameniteľne drevitú whisky s bohatým odtieňom. Neporovnateľný prístup k najrozsiahlejšej škále spolupracujúcich spoločností v Španielsku dáva jedny z najlepších a najvzácnejších sudov, z ktorých si je možno vybrať pri vytváraní Rare Cask, čo má za následok rozmanitosť hotovej whisky na rozdiel od iných whisky Macallan.

n

n  
n Stelesnenie dvoch najväčších a najvýraznejších predností Macallanu – dubové sudy po ,,sherry“ a prírodná farba pripomínajúca červený mahagón. Vo vôni je cítiť jemné tóny vanilky a hrozienok ustupujúce tónom sladkého jablka, citrónu a pomaranča. Všetko je vyvážené pikantným kvartetom koreňového zázvoru, škorice, muškátového oriešku a klinčeka. V chuti je toto pikantné kvarteto jednoducho neochvejné. Príjemne rezonujúca dubová chuť doladená vanilkou a čokoládou končiaca jemnou citrusovou kôrou. V závere je príjemne drevnatá a hrejivá.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314301712.

Produkt The Macallan Rare Cask 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: The Irishman Founder´s Reserve 40% 0,7L (kartón), Canadian Club 40% 0,7l (holá fľaša), Singleton 12YO 40% 0,7L (kartón), Glenfarclas 12YO 43% 0,7L (tuba)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón), Kavalan Solist Port Cask 57,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Nikka Coffey Malt 45% 0,7l (kartón)