Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša)

20,90 

Katalógové číslo: 6091319490174 Kategória:

Popis

 

 

Objavte naše takmer 20-ročné dobrodružstvo pri vytváraní rumu. Neporušené a nádherné súostrovie, ktorým sú Seychely, naďalej inšpiruje charakteristické rumy, ktoré tu vyrábame. Ostrov je motivátorom všetkého, čo sa vyrába, od výrobných metód až po objavovanie nových zmesí, prísad a chutí. Bratia, Richard a Bernard d’Offay, vyvinuli vášeň pre výrobu rumu, ktorý by zosobňoval radosť a pokojného ducha Seychel. V roku 2002 obaja bratia destilovali rum a stáčali ho do fliaš, aby si ho mohli vychutnať na ostrovoch i mimo nich. Tradíciou neviazaní, ale obohatení históriou sa bratia d’Offay pustili do výroby rumu. Spojením minulosti s budúcnosťou objali slobodu Seychel vytvorením autentického seychelského rumu.

Takamaka Dark Spiced 
Výroba tohto nápoja spočíva v tom že biely rum zmiešajú s vlastnou špeciálnou zmesou prírodných esencií, ktoré zahŕňajú vanilku, papáju a tropické korenie. Vo vôni a chuti sa prelínajú hladké vrchné tóny miestneho korenia, papáje, vanilky a karamelu s tónmi trávy a suchého dubu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša) je 20.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091319490174.

Produkt Takamaka Dark Spiced 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Beach House White Spice 40% 0,7L (kartón), Metaxa 7* 40% 0.7L (kartón), Metaxa 5* 38% 0,7L (kartón), La Buse Vanille 40% 0,7l (holá fľaša)