Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5997241101021 Kategórie:

Popis

Spomínate si na babičkin dulový lekvár? Na tú sladkú ale trpkú chuť, čo vo vašom detstve pre vás znamenalo tak veľa? Po ochutnaní tejto lahôdky možno sa vrátite aj do minulosti…

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5997241101021.

Produkt Szicsek Prémium Dulovica pálinka 46% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Calvados Christian Drouin Selection, GIFT, Szicsek Prémium Irsai Olivér Hroznová pálinka 44% 0,5L (holá fľaša), Williams Hruškovica 52% 0,7L (holá fľaša), Martenz Malinovice Silver 2020 40% 0,5L (čistá fľaša)