Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša)

26,95 

Katalógové číslo: 4901777305359

Popis

Dokonale vyvážený výnimočný gin, ktorý kombinuje 6 výrazných japonských rastlinných látok s 8 tradičnými rastlinnými látkami. Roku, vyrobený s precíznym zmyslom pre detail, je prestížny gin, ktorý ponúka to najlepšie z každej sezóny.

Kvet sakury, list sakury, šupka Yuzu, čaj Sencha (zelený čaj), čaj Gyokuro (zelený čaj) a korenie Sanshō. Šesť japonských rastlín pestovaných počas štyroch sezón, starostlivo vybraných na vytvorenie autentického japonského remeselného ginu. Každá rastlinná látka bola zozbieraná na vrchole svojej zrelosti, aby sa získala najlepšia chuť. Úroda štyroch ročných období bola zmiešaná, aby vytvorila vyváženú chuť Roku.

Vo vôni cítiť arómy čerešňového kvetu, zeleného čaju a iných sladkastých kvetín. Komplexná viacvrstvová, no zároveň harmonická chuť oplýva klasickými ginovými tónmi so silným závanom yuzu. Chuť má hladkú a hodvábnu textúru, v ktorej cítiť akoby lístky zeleného čaju Sencha. V závere svieža japonská paprika Sanshō prináša jemnú pikantnosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša) je 26.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4901777305359.

Produkt Suntory Roku Gin 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii