Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón)

126,15 

Katalógové číslo: 80686934073 Kategória:

Popis

Prenáša excelentnosť rady Hibiki a predstavuje ich schopnosť dodávať špičkový produkt bez desaťročí dozrievania. Whisky má harmonickú chuť kombinovanú s ovocnými tónmi sherry. V oceňovanej spoločnosti Hibiki si táto fľaša odniesla zlatú medailu na súťaži World Whiskeys Awards 2016.

 

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón)

Cena za Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón) je 126.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 80686934073.

Produkt Suntory Hibiki Harmony Master´s Select 43% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kavalan Triple Sherry Cask 40% 0,7L (kartón), Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón), Platte Valley Corn Whiskey, Glenfiddich 18YO 40% 0,7l (tuba)