Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša)

14,50 

Katalógové číslo: 8000040007009 Kategória:
Výrobca: DCM S.P.A.

Popis


 
Vďaka uvedeniu na trh v San Franciscu v roku 1992 spoločnosť SKYY predefinovala vodku tak, ako ju svet poznal. Vo výsledku sa im podarilo vyrobiť mimoriadne hladkú vodku. Od založenia sa vždy riadili progresívnym myslením. Keď väčšina vodiek prišla v čírych fľašiach ruského typu, vodka SKYY priniesla revolúciu v tejto kategórii uvedením našej ikonickej fľaše kobaltovej modrej.
 
Tam, kde sa iní rozhodli destilovať ,,klasickou cestou“, Skyy inovovala tým, že SKYY Vodke dodali šmrnc, ktorý dodáva charaktery minerálom, vrátane tichomorských minerálov pochádzajúcich z oblasti zálivu San Francisco. Vždy štvornásobne destilovaná, trikrát filtrovaná – teraz vrátane filtrácie cez kalifornský vápenec – vodka SKYY je naplnená v krásnej modrej fľaši inšpirovanej prírodnými prvkami San Francisca. Výsledkom je hladká a sviežejšia vodka, ktorá nielen dodá charakter každému kokteilu, ale aj zvýši latku pre čistú vodku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša) je 14.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8000040007009.

Produkt Skyy Vodka 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Mini Smirnoff Red 37,5% 0,05l (holá fľaša), Fjodor Vodka 37,5% 0,7l (holá fľaša), Carskaja Gold Vodka, Absolut Kurant 40% 0,7l (holá fľaša)