Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša)

31,05 

Katalógové číslo: 610370680063 Kategória:

Popis

Veriaci obyvatelia ostrova Grenada pomenovali rum s viac ako 200 ročnou tradíciou výroby po šiestich farnostiach. Destilujú tu prírodný rum. Vyrába sa z melasy na kolonovom destilačnom prístroji. Zreje po dobu 6-8 rokov iba v jedenkrát použitých amerických sudoch po bourbone.  41,7% alkoholu ostrovania považujú za ideálne na popíjanie po malých dúškoch. Cítiť v ňom príjemné vanilkové tóny a tropické ovocie. Tento rum je korenený a je vynikajuci taktiež do koktejlov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša)

Cena za Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša) je 31.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 610370680063.

Produkt Six Saints Carribean 41,7% 0.7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: El Dorado 3YO 40% 0,7l (holá fľaša), Malecon Esplendida 1979 MAXI, GIFT, La Maison Du Rhum Discovery Barbados + Taška, Six Saints Oloroso Finish, GIFT