Salitos Gold Tequila

18,90 

Katalógové číslo: 4025127090860 Kategória:
Výrobca: SALITOS

Popis

Salitos Gold Tequila

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Salitos Gold Tequila

Cena za Salitos Gold Tequila je 18.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Salitos Gold Tequila dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Salitos Gold Tequila – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4025127090860.

Produkt Salitos Gold Tequila nájdete v kategórii

Tequila a Mezcal - Tequila a Mezcal sú obľúbené alkoholické nápoje z Mexika, ktoré sa vyrábajú z agávových rastlín. Tequila je sladká a jemná, zatiaľ čo Mezcal má výraznejšiu chuť a je často označovaný ako "tequila pre dospelých". Oba nápoje sú ideálne na prípravu kokteilov, ale môžu sa piť aj samostatne. Ak hľadáte niečo… Podobné produkty: Casco Viejo Joven Gold, Topanito Reposado 100% Agave Tequila, Olmeca Tequila Blanco, Volcan De Mi Tierra Reposado