Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón)

Katalógové číslo: 3147690015130 Kategória:

Popis

Napoleon je vyrobený z precíznej zmesi vyzretých Armagnacov, ktoré zreli dlhé roky v dubových sudoch. Najmladší má minimálne 5 rokov.
n
ntento armagnac sa vyznačuje medenou farbou a jemnou ale rafinovanou arómou sliviek,ostruźín a suśeného ovocia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón)

Cena za Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3147690015130.

Produkt Saint Vivant NAPOLEON Armagnac 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Armagnac - Armagnac je francúzsky destilát z hrozna, ktorý sa vyrába v juhozápadnej oblasti Gaskogne. Je to nápoj s bohatou históriou a jedinečnou chuťou, ktorá sa získava z drevnatých tónov dubových sudov. Armagnac je ideálny na pomalé a relaxačné pitie, aby ste si užili jeho plnú arómu a teplý pocit v ústach.… Podobné produkty: Saint Vivant XO Armagnac 40% 0.7L (kartón), Cles des Ducs VS 40% 0,7L (holá fľaša), Chabot XO Couer 40% 0,5l (kartón), Clés des Ducs 1983 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)