Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta)

199,05 

Katalógové číslo: 5000299624296

Popis

Špeciálna edícia oslavujúca ,,svet Couture“ – spolupráca Royal Salute s vychádzajúcou hviezdou britskej módy Richardom Quinnom.

Zmes je naplnená v prepracovanej porcelánovej fľaši (dostupnej v čiernej a bielej farbe), čo je dôkazom odvážneho vyjadrenia štýlu a elegancie. Je zdobená motívom lístkov a tŕňov, ktoré navrhol Richard Quinn. Whisky namiešal Royal Salute ,,Master Blender“ Sandy Hyslop. Nechal sa pritom inšpirovať Richardom, a tak táto whisky predstavuje elegantné kvetinové tóny s bohatým záverom.

Richard Quinn vyštudoval prestížnu londýnsku školu Central Saint Martins Arts and Design School a vyhral „British Emerging Talent – Womenswear“ na Fashion Awards 2018 a aj cenu kráľovnej Alžbety II. za britský dizajn. Búrlivé kvety, ťažké perly a svieži vzhľad latexu signalizujú charakteristický Richardov štýl. Vzdávajúc hold jeho žiarivým dizajnom vytvorili na mieru limitovanú edíciu whisky s použitím 31 jemných sladov – pre každý rok veku dizajnéra (v čase vydania zmesi) jeden. Výsledkom je kvetinová a voňavá whisky.

Jej intenzívna ovocná vôňa oplýva arómami červených jabĺk a broskýň v kombinácii s krémovým crème brulée, lieskovoorieškovou čokoládou, pomarančovou kôrou a výrazným kvetinovým dotykom. Chuť je bohatá a sladká. S pôžitkárskymi tónmi marhule a manga, po ktorých nasleduje vanilka, čokoláda a zázvorové korenie. Záver je výrazný a dlhý. S pretrvávajúcou kvetinovou sladkosťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta)

Cena za Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta) je 199.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299624296.

Produkt Royal Salute 21YO Richard Quinn Edition 40% 0,7L (datčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii