Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba)

206,95 

Katalógové číslo: 5000267173818

Popis

Kráľovský rod vytvára ikonický pár medzi rodom Baratheon a Royal Lochnagar. Podobne ako Robert Baratheon, ktorý vládol siedmim kráľovstvám na železnom tróne, Royal Lochnagar bola považovaná za whisky hodnú kráľovskej rodiny.

Má jemnú bledojantárovú farbu. V jej vôni cítiť jemné arómy dreva a karamelu s ľahučkým závanom kávy a trstinového cukru. Chuť je príjemná a zaujímavá – počiatočná sladkosť je rýchlo prekonaná kyslosťou. Záver je stredne dlhý a suchý, oplýva tónmi santalového dreva.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba)

Cena za Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba) je 206.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267173818.

Produkt Royal Lochnagar 12YO Game of Thrones House Baratheon 40% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii