Ron Patridom Gran Reserva

27,50 

Katalógové číslo: 5712718005424 Kategória:
Výrobca: PATRIDOM

Popis

Ron Patridom Gran Reserva

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Patridom Gran Reserva

Cena za Ron Patridom Gran Reserva je 27.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Patridom Gran Reserva dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Patridom Gran Reserva – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718005424.

Produkt Ron Patridom Gran Reserva nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Espero Creole Caribbean Orange, Dictador Parrafo 1 2003 Pardo 40% 0.7L (kartón), Rum Nation Solera No. 14 Demerara, GIFT, The Colours od Rum Edition No. 3, Guyana Uitvlugt 1989, GIFT