Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT

65,90 

Katalógové číslo: 5712718007329 Kategória:
Výrobca: RON CRISTÓBAL

Popis

Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT

Cena za Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT je 65.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718007329.

Produkt Ron Cristóbal Santa Maria Islay Finish, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: S.B.S Guyana 1999, GIFT, Dictador 2 Masters Hardy 42,1% 0,7L (darčekové balenie kazeta), New Grove 5YO 40% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Dictador 20YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi)