Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón)

47,45 

Katalógové číslo: 3275130008005 Kategória:
Výrobca: Depaz

Popis

Je jedinečná zmes rumu zrejúceho najmenej sedem rokov v špeciálne vybraných malých dubových sudoch. Je príjemne zaoblený s dlhým uspokojivým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón)

Cena za Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón) je 47.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3275130008005.

Produkt Rhum Depaz VSOP 45% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Barceló Imperial Rare Blends Porto Cask 40% 0.7L (kartón), Baoruco Parque 12YO 37,5% 0,7L (holá fľaša), The Duppy Share Aged Caribbean Rum, Auténtico Nátivo 20 Y.O.