R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba)

30,95 

Katalógové číslo: 8595198800744

Popis

Kóšer slivovica zrejúca 5 rokov.

Vyrobená vo Vizoviciach s použitím najmodernejších technológií a pod prísnym dohľadom zástupcov židovskej organizácie Orthodox Union udeľujúcej „kóšer certifikát“. Pri výrobe sa nepoužívajú žiadne suroviny, výrobné zariadenia ani postupy, ktoré by odporovali predpisom židovskej viery.

Číry destilát s nasladlou mandľovou arómou kôstok a jemnou ovocnou chuťou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba)

Cena za R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba) je 30.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595198800744.

Produkt R. Jelínek Slivovitz 5YO Kosher Bílá 50% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii