Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

35,55 

Katalógové číslo: 51497057275 Kategória:
Výrobca: Pinaq

Popis


Tropický likér vyrobený z francúzskeho koňaku VSOP, prémiovej holandskej vodky a pravej mučenky.

Vo vôni cíiť náznaky ananásu, marakuje, medu a karamelu. V chuti sa prelínajú tóny sladkokyslého tropického ovocia, zakončené jemným hrejivým efektom francúzskeho koňaku VSOP.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

Cena za Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 51497057275.

Produkt Pinaq Gold LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Blackwell Rum 40% 0,7L (holá fľaša), Božkov REPUBLICA Vodka z cukrovej trstiny 40% 0,7L (holá fľaša), Doorly´s 14YO RUM 48% 0,7L (kartón), Bache Gabrielsen American Oak Cognac 40% 0,7L (holá fľaša)