Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

35,55 

Katalógové číslo: 713091944473 Kategória:
Výrobca: Pinaq

Popis

Tropický likér vyrobený z jamajského rumu, čerstvého holandského krému a prémiovej holandskej vodky.

Vo vôni cítiť svieži holandský krém s vôňou kokosu, vanilky, ananásu a rumu s nádychom karamelu. Chuť je jemná, prelína sa v nej krémová zmes pravého kokosového extraktu ktorá je jemne doladená s ananásom, jamajským rumom a vanilkou.

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša)

Cena za Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 713091944473.

Produkt Pinaq Colada LIQUEUR 17% 1L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: R. Jelínek Slovácká Borovička 45% 0.7L (čistá fľaša), Appleton Estate 12YO Rare Casks 43% 0,7L (čistá fľaša), Beach House White Spiced 40% 0,7L (holá fľaša), Legendy Slovenska: Barbakan 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)