Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT

45,90 

Katalógové číslo: 5712718007398 Kategória:
Výrobca: PATRIDOM

Popis

Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT

Cena za Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT je 45.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718007398.

Produkt Patridom Selección Exclusiva Islay Cask Finish, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: A.H. Riise 24 Experiences 2022, GIFT, Rumový kalendár – 24 Days of Rum (2022), Emperor Private Collection 42% 0,7L (kartón), Appleton Estate 21YO 43% 0,7L (darčkové balenie kazeta)