Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

35,55 

Katalógové číslo: 8501110080491 Kategória:
Výrobca: Havana Club

Popis

Ide o kubánsky melasový rum vyrobený z komplexnej zmesi ,,aguardientes“ a ľahkých rumov. Metóda miešania sa vykonáva podľa najtypickejšej kubánskej tradície. Zmes pochádza z jediného liehovaru, ktorý sa nachádza v San José de Las Lajas. Po destilácii a niekoľkých rokoch zrenia v sudoch po ,,bourbone“, bol tento rum dokončený vo francúzskych dubových sudoch, v ktorých pretým zreli červené vína. To pripomína dávne ,,námorné obchody“ medzi starým kontinentom a Karibikom. Sudy prichádzajúce na Kubu, ktoré sú naplnené vínom sa o niečo neskôr vracajú plné rumu do Európy.

Má krásnu tmavo jantárovú farbu. Vo vôni očaria arómy kvetín a sladkého ovocia. Chuť je dobre vyvážená a jemná – oplýva ľahkými ovocnými tónmi s nádychom kávy a orieškov. Záver je príjemne nasladlý a krémový – doznievajú v ňom sladké ovocné tóny s vanilkovým závanom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) je 35.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8501110080491.

Produkt Pacto Navio Red Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Lazy Dodo 40% 0,7l (tuba), Flor de Cana Legacy Edition 12YO 40% 0,7l (kartón), Carúpano Reserva Especial 6 Rum, Arhumatic Mara des Bois