Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set)

38,95 

Katalógové číslo: 8585001393198 Kategória:

Popis

OVICA – sada 3 ovocných destilátov

Jedine pravý ovocný destilát môže niesť v názve príponu ,,-ovica”. Chuť a vôňa kvalitných sliviek, marhúľ a hrušiek je základom príbehu, na ktorého konci je naša OVICA. Po ich zakvasení, destilácii a primeranom zrení vzniká ozajstný destilát. Čistý, jemný, bez prísad… tak, ako ho máte radi.
 
Oslávte mimoriadne okamihy pravými destilátmi v originálnom balení. Old Herold pravé destiláty s výdatnou vôňou ovocia sú vytvorené podľa páleničiarskej tradície rozvinutej v slovensko-moravskom pomedzí už za čias vlády Márie Terézie. Starostlivo vyberané iba zrelé a zdravé ovocie, pretože poctivý kvas je základ. Dvojstupňovou destiláciou získava jadro destilátu vyváženú a harmonickú vôňu i chuť. Doladenie kvalitnou zmäkčenou vodou a primerané zrenie zaručia jedinečný výsledok.
 
Balenie obsahuje:
 
Old Herold Maruna Marhuľovica 45% 0,5L

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set)

Cena za Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set) je 38.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8585001393198.

Produkt Old Herold OVICA 47,33% 3X0,5L (set) nájdete v kategórii

Pálenky - Pálenky - tekutý poklad z krajiny, ktorý nás hreje odvnútra. Ich vôňa a chuť nás prenesie do hlbín prírody a zanechá nám nezabudnuteľné zážitky. Pálenky sú srdcom Slovenska a jeho tradíciou, ktorú by sme mali zachovať aj pre budúce generácie. Podobné produkty: Marsen Višňovica 52% 0,5L (čistá fľaša), Mini BVD Vínovica 45% 0,05l (holá fľaša), BVD Slivovica 45% 0,5l (holá fľaša), Slivovica TRI STROMY 42% 0.7L (holá fľaša)