NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

6,50 

Katalógové číslo: 793597712530

Popis

Z kolísky svetlého rumu, kde sa stretáva more, zem a nebo. Rum Santiago de Cuba oslavuje skutočného obľúbenca barmanov.

Bol koniec 19. storočia, americké plavidlo Maine sa potopilo pri Kube. Jeden z tých, ktorí prežili sa dostal na breh. Vďaka bohu, pretože sa umyl v dedine neďaleko Santiago de Cuba, ktorá sa volá… Daiquiri. Vysmädnutý po stroskotaní zamieril po vodu do miestneho baru. Rum bol v tej chvíli trochu silný. Pridal preto do rumu limetkovú šťavu – to bolo príliš kyslé. Pridal cukor – a to už bolo perfektné.

Daiquiri je ideálne piť studené a čisté. A môžete si k nemu zvoliť bielu piesočnatú kubánsku pláž.

Koktejl obsahuje:
Santiago de Cuba Carta Blanca
Toschi Sugar Syrup
organická kyselina citrónová
voda

* Pri objednávke 5 alebo 10 kusov je možné tieto koktejly zabaliť do darčekovej krabičky. V prípade záujmu, prosím, uveďte túto požiadavku do poznámky pri objednávke.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta)

Cena za NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) je 6.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 793597712530.

Produkt NIO Cocktails Daiquiri 23.2% 0.1L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii