Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón)

62,55 

Katalógové číslo: 4904230101451

Popis

Ukážka majstrovského diela z dielne Nikka Whisky. Spája chute rôznych sladových whisky pochádzajúcich z ich liehovarov Yoichi a Miyagikyo pre vytvorenie dobre vyváženej čisto sladovej whisky.

Vo vôni očarí svieža čistá spočiatku nie príliš dymová aróma, ktorá potom rozvinie bohatšie tóny rašeliny a vanilky. V chuti je jemne sladkastá, no neskôr vystupujú karamelové a dymové tóny s jemným závanom kávy a dreva.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón)

Cena za Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón) je 62.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4904230101451.

Produkt Nikka Whisky Pure Malt Black 43% 0,5L (kartón) nájdete v kategórii