Munakra Vienna Black Gin

38,50 

Katalógové číslo: 9180004030034 Kategória:
Výrobca: MUNAKRA

Popis

Okultný recept – výťažky z kvetov a bylín vytvárajú čierny gin s jedinečnou ovocno-bylinnou arómou. Jednoducho magická infúzia. Hlavnými zložkami sú bobule borievky, rozmarín, čierne ríbezle, pistácie, malinové listy, pomaranče a kardamóm. Zvyšných deväť ingrediencií je tajomstvom alchymistu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Munakra Vienna Black Gin

Cena za Munakra Vienna Black Gin je 38.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Munakra Vienna Black Gin dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Munakra Vienna Black Gin – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9180004030034.

Produkt Munakra Vienna Black Gin nájdete v kategórii

Ochutený gin - Ochutený gin je vynikajúci nápoj, ktorý spája tradičné chute ginu s výraznými prvkami ovocia a bylín. Jeho jemná a príjemná aróma vás okamžite zahrnie do sveta zmyslov a jeho lahodná chuť vás uchváti už na prvom dúšku. Tento alkohol je ideálny pre tých, ktorí sa radi oddávajú chvíľam radosti a… Podobné produkty: Parson Gin Grapy MINI, Parson Gin Cosy, Bombay Sapphire Sunset Gin, Sir Edmond