Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

14,95 

Katalógové číslo: 9005701015866 Kategórie:

Popis

Tmavý lahodný čokoládový likér bez smotany (vegánsky, bezlaktózový a bezlepkový) – ručne vyrobený len z prírodných ingrediencií, vegánsky bez lepku a laktózy.

Má sýtu tmavohnedú farbu so zlatými odleskami. V chuti sa prelínajú dymové bylinkové tóny kakaových bôbov s vanilkou a karamelovým nádychom. Zažite pocit pravej tmavej čokolády – jemne rozplývajúci sa pôžitok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom)

Cena za Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) je 14.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9005701015866.

Produkt Mozart Dark Chocolate 17% 0.5L (darčekové balenie s 1 pohárom) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Campari Bitter 28.5% 1,0L (čistá fľaša), Zwack Unicum Zwetschke 34,5% 1,0L (holá fľaša), Jägermeister 35% 0,7l (holá fľaša), Luxardo Cherry Sangue Morlacco 30% 0.7L (čistá fľaša)