Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša)

5,95 

Katalógové číslo: 3052911199325

Popis

Zázvorový sirup
Stelesnenie nádhernej hrejivej kombinácie voňavej sladkosti a pikantného korenia. Aromatický štipľavo-korenistý sirup, ktorý dodáva osobitú exotickú chuť. Rozžiari koktejly, limonády, čaje, čokolády – obľúbená prísada, ktorá ,,rozohní“ nápoj.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša)

Cena za Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša) je 5.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3052911199325.

Produkt Monin Ginger 0.25L (čistá fľaša) nájdete v kategórii