Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša)

32,95 

Katalógové číslo: 4742716005752

Popis


Mohn Poppy gin sa vyrába z ražného liehu v malej dávke. V roku 1688 sa ostrov Muhu nazýval Mohn, čo v nemčine znamená Makový ostrov. Odtiaľ pochádza chuť a tón ginu – ručne zbieraných modrých a zelených plodov borievky a maku z ostrova. Ručne vyrábaný gin, zaujímavá zmes divých makov, zelených a modrých plodov borievky z jedinečného ostrova Mohn (Muhu). Bobule a semená sú ručne zbierané a pochádzajú výlučne z ostrova. Základný destilát sa destiluje zo zimnej raže. Ospalé rybárske dediny, fungujúce veterné mlyny, domčeky so slamenou strechou, množstvo jeleňov, losov a vtákov. Toto odľahlé miesto definuje ostrov Muhu ako hlboko estónsky.
 
SANGASTE RYE
Moe liehovar vždy používa 100% estónske zimné obilie. Väčšinu z toho tvorí raž Sangaste, ktorá je najstaršou odrodou obilia na svete, ktorú podporuje a chráni estónska vláda.
 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša) je 32.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4742716005752.

Produkt Mohn Island Poppy Gin 45% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii