Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša)

6,75 

Katalógové číslo: 8435449500026 Kategória:

Popis

Osviežujúci a aromatický – bylinná vôňa s tónmi bieleho ovocia, ktorá je svieža, jemná a dobre vyvážená. Výsledkom je ovocný gin so skutočne jedinečnou chuťou. Ideálny na vychutnávanie si malých životných pôžitkov.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša)

Cena za Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša) je 6.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8435449500026.

Produkt Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Sadler’s Peaky Blinder Spiced Dry Gin 40% 0,7L (čistá fľaša), Gordon´s London Dry Gin 37,5% 1,0L (holá fľaša), Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša), Barrister Orange Gin