Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša)

6,75 

Katalógové číslo: 8588007142296

Popis

Jahodové víno z produkcie vinárstva vzniklo dôkladným technologickým postupom a riadeným procesom kvasenia dozretých plodov pôvodnej americkej odrody jahôd s názvom ,,Diamante“. Plody jahôd obsahujú antioxidanty, podporujú správnu krvotvorbu, znižujú krvný tlak, pôsobia protizápalovo a používajú sa aj pri liečení anémie. Dominantná chuť jahôd, iskrivá červená farba a svieža podmanivá kyselinka s noblesným pocitom zvyškového cukru vás príjemne prekvapia už od prvého senzorického vnemu. Každý dúšok tohto skvelého vína vám zlepší nielen náladu, ale pripomenie aj žiarivé lúče leta. Toto výnimočné víno rozhodne poteší srdce každého človeka.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša)

Cena za Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša) je 6.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007142296.

Produkt Miluron Frizzante Strawberry 11% 0,75L (holá fľaša) nájdete v kategórii