Mhoba American Oak Aged Rum

40,90 

Katalógové číslo: 0606110084604 Kategórií:
Výrobca: MHOBA RUM

Popis

Mhoba American Oak Aged Rum

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mhoba American Oak Aged Rum

Cena za Mhoba American Oak Aged Rum je 40.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mhoba American Oak Aged Rum dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mhoba American Oak Aged Rum – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0606110084604.

Produkt Mhoba American Oak Aged Rum nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon Rare Proof 2006 13 Y.O., GLASS SET, Pampero Aniversario Reserva Exclusiva 40% 0,7l (kožené púzdro), La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba), Rum & Cane British West Indies, GIFT