Mermaid Pink Gin

42,90 

Katalógové číslo: 5060508970132 Kategória:
Výrobca: MERMAID

Popis

Mermaid Pink Gin

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mermaid Pink Gin

Cena za Mermaid Pink Gin je 42.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mermaid Pink Gin dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mermaid Pink Gin – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060508970132.

Produkt Mermaid Pink Gin nájdete v kategórii

Ružový Gin - Ružový Gin je modernou a trendovou verziou tradičného ginu, ktorá sa vyznačuje sviežou a ovocnou chuťou. Tento alkoholický nápoj je vyrábaný z kvalitných bylinných extraktov, ktoré sú miešané s ovocnými esenciami, ktoré mu dodávajú jemnú, sladkastú arómu. Ružový Gin je obľúbený medzi mladými ľuďmi a je ideálny na prípravu mnohých… Podobné produkty: Barrister Pink Gin, Broker’s Pink Gin, Rammstein Pink Gin, Cubical Kiss