Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša)

9,00 

Katalógové číslo: 714aeac23380 Kategória:

Popis

Vzácne dreviny, bylinky, citrusové a malinové extrakty. Vermút, ktorý má vo svojom srdci fialovú vôňu ,,Florentine Orris“ – korene kosatca pestované tri roky pred sušením na slnku. Nápoj 20. storočia. Prvýkrát predstavený na Nový rok 1900 – po tom ako ho 10 rokov vyvíjali synovia pána menom Luigi Rossi.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) je 9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 714aeac23380.

Produkt Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vermuty - Vermuty sú vyváženou kombináciou vín a byliniek, ktoré vytvárajú pôsobivú chuťovú symfóniu. Tento elegantný alkohol sa hodí na každú príležitosť - od chvíľ, kedy chcete osviežiť svoj obed, až po večerné koktaily s priateľmi. Jeho lahodná chuť a aroma určite potešia aj tých najnáročnejších milovníkov alkoholu. Takže neváhajte a vyskúšajte… Podobné produkty: Carpano Antica Formula 16,5% 1l (holá fľaša), Hotel Starlino Rosé 17% 0.75L (čistá fľaša), Aperol 11% 1L (holá fľaša), Noilly Prat Dry 18% 0,75l (holá fľaša)