Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 0bddcc9b5cd6 Kategórie:

Popis

n Martini ľudia s hrdosťou objednávajú, pijú, ale aj predávajú. Je to vermút, ktorého základom je mimoriadne kvalitné révové víno; k nemu sa formou macerátov pridávajú prísne utajované byliny a korenie. Na výrobu všetkých druhov Martini je ich viac než 80 druhov. Tajomstvo výroby vermútov Martini pozná len hŕstka vyvolených. Vermút všeobecne je však nápoj s presne špecifikovanými a právne určenými vlastnosťami. Základom je révové víno (min. 75 % objemu), aromatické byliny, alkohol, cukor a zložka, od ktorej sa odvodzuje aj názov – palina pravá. Vermúty v istých formách existovali už pred narodením Krista, hoci skôr ako medicína než aperitív pred vybranými pokrmami. Ich pravý rozkvet však nastal na začiatku 19. storočia. Nie náhodou sa po značné obdobie tohto rozkvetu jedna spoločnosť so zaujatím venovala ich zušľachťovaniu a zdokonaľovaniu – Martini & Rossi. Bola založená roku 1863 v talianskom Pessione a na rovnakom mieste sa vermúty Martini vyrábajú dodnes. Predstavitelia spoločnosti, potomkovia zakladateľov, zohrávali a dodnes zohrávajú významnú úlohu nielen v rozvoji firmy, ale aj v spoločenskom a kultúrnom živote celého regiónu. Aj vďaka nim Martini patrí k najznámejším a najobdivovanejším nápojom na svete.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša)

Cena za Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0bddcc9b5cd6.

Produkt Martini Extra Dry 15% 0,75l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vermuty - Vermuty sú vyváženou kombináciou vín a byliniek, ktoré vytvárajú pôsobivú chuťovú symfóniu. Tento elegantný alkohol sa hodí na každú príležitosť - od chvíľ, kedy chcete osviežiť svoj obed, až po večerné koktaily s priateľmi. Jeho lahodná chuť a aroma určite potešia aj tých najnáročnejších milovníkov alkoholu. Takže neváhajte a vyskúšajte… Podobné produkty: Cinzano Rosso 15% 0,75L (holá fľaša), Aperol 11% 1L (holá fľaša), Martini Rosso 15% 0,75l (holá fľaša), Carpano Antica Formula 16,5% 1l (holá fľaša)