Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša)

17,10 

Katalógové číslo: 8410024711028 Kategórie:

Popis


 

Všetko sa to začalo v Londýne v roku 1978, keď poprednému podnikateľovi v oblasti liehovín predstavil priateľ, ktorý ho priniesol späť z cesty do Južnej Afriky, ľahký rumový nápoj s kokosovou príchuťou.
Volalo sa Coco Rico a ohromili ich bohatými príchuťami a jedinečnou chuťou.
Potenciál bol jasný – chutil ako leto vo fľaši a bolo ho treba priniesť do šíreho sveta. Z Coco Rico sa čoskoro stalo Malibu, a tak sa začal príbeh slnečných lúčov …
O 40 rokov neskôr je Malibu jednou z popredných svetových značiek liehovín, ktorá sa používa v ikonických koktailoch, ako sú Piña Colada a Daquiri.

 „Pochádza z raja a chutí ako nebo.“

Malibu Passion Fruit
Ochutnajte plnú chuť marakuje a pripravte sa na párty v ústach. Je to perfektný drink pre ľudí s vášňou pre leto. Lahodné, s osviežujúcou chuťou a úplne zdieľateľné.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša) je 17.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410024711028.

Produkt Malibu Passion Fruit 21% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Kahlúa The Original 16% 0,7l (čistá fľaša), Jägermeister 35% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša), A.H. Riise Cream Liquer 17% 0,7L (holá fľaša)