Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT

13,90 

Katalógové číslo: 4025127053872 Kategória:
Výrobca: MAHIKI

Popis

Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT

Cena za Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT je 13.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4025127053872.

Produkt Mahiki Coconut Tiki Mug Set, GIFT nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Ole Smoky Apple Pie, Amaretto Disaronno 28% 0,7l (holá fľaša), Koskenkorva Oaky Cranberry Vodka, St. Germain Elderflower 20% 0,7l (holá fľaša)