La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba)

73,85 

Katalógové číslo: 3432379000966 Kategória:

Popis

Táto ediícia pochádza z Peru, z pestrej zemi uprostred Južnej Ameriky. Rum bol destilovaný v roku 2008 v tradičnej veľmi známej destilérke, ktorá je stará niekoľko storočí. Rum dozrieval v sudoch z amerického dubu po bourbone a sherry, vďaka čomu má atypický a velmi jemný chuťový profil. Ojedinelý zástupca rumovej produkcie z tejto pestrej zeme uprostred Južnej Ameriky. Tradičná (niekoľko storočí stará) destiléria na severe krajiny produkuje tento delikátny rum z cukrovej trstiny pestovanej na bohatej pôde s vulkanickým podložím. Destilovaný v r. 2008, zretie v sudoch po bourbona a sherry – atypický a veľmi jemný chuťový profil.

Jemná aróma s príjemnými tónmi kakaa a vanilky, doplnené nádychom ušľachtilého dreva. Príjemne sladká chuť ponúka stopy mocca kávy s až medovými odtieňami. V pestrom a jemnom zakončení s tónmi škorice, muškátového oriešku s ľahkým chilli nádychom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba)

Cena za La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba) je 73.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3432379000966.

Produkt La Maison Du Rhum PEROU 48% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Rum Factory – Double Cask Collection – Oloroso Cask 45% 0.7L (kartón), Doorly’s XO Barbados Rum, Malteco 15YO 40% 0,7l (kartón), Pampero Aniversario Reserva Exclusiva 40% 0,7l (kožené púzdro)