La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón)

39,95 

Katalógové číslo: 7707180703013

Popis

Priamo z kolumbijského bujarého karibského pobrežia – majstrovská zmes jemných rumov, ktoré elegantne dozrievali v sudoch z bieleho dubu kde predtým zrel bourbon. Tento ocenený rum je verný jednoduchému prísľubu – od suda až po fľašu, nič medzi tým.

Má krásnu jantárovú farbu. V opojnej vôni sa objavujú arómy karamelu a pomarančovej kôry. V lahodnej chuti vyniknú výrazné tóny tabaku a praženej kávy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón)

Cena za La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón) je 39.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7707180703013.

Produkt La Hechicera Reserva Familiar 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii