Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón)

34,90 

Katalógové číslo: 8710631119836 Kategória:
Výrobca: EMB 17100B

Popis

Rum vyrábaný na križovatke Severnej a Južnej Ameriky – v Paname. Tento zlatistý, drevitý, kvetinový a ovocný rum je zaujímavou kombináciou chutí a tradícií výroby rumu. V období panamského obdobia sucha (od decembra do apríla) sa čerstvo vylisovaná šťava z cukrovej trstiny fermentuje a potom destiluje pred umiestnením do dubových sudov po bourbone. Tento zlatistý, drevitý, kvetinový a ovocný rum je zaujímavou kombináciou chutí a tradícií výroby rumu. Vo vôni cítiť suché kvetinové tóny, ktoré postupne ustupujú trvalejším tónom vanilky a karamelu. Teplú karamelovú chuť na začiatku striedajú kvetinové tóny vanilky a jablkového kvetu končiace náznakom kože. Textúra je bohatá na tóny sušeného červeného ovocia a zrelého červeného vína.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón)

Cena za Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón) je 34.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8710631119836.

Produkt Kuna Panama Aged Ron 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Diplomático Mantuano + Mini Diplomático Reserva Exclusiva 40% 0,7L + 0,05L (tuba), Angostura 1919 8YO 40% 0,7l (kartón), Bellamy’s Reserve Tasting Box, GIFT, Dzama Cuvee Noire Prestige Black 40% 0,7L (holá fľaša)