Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón)

37,10 

Katalógové číslo: 6091319581094 Kategória:
Výrobca: EMB 17100B

Popis

Jemná zmes vyzretých rumov z najlepších belizských pivníc známych svojimi aromatickými vlastnosťami. Po destilácii bol tento rum niekoľko rokov skladovaný v sudoch po americkom bourbone otočených smerom ku Karibskému moru. Odhaľuje intenzitu a autentickosť pripomínajúcu jeho pôvod. Tento celkovo vyvážený rum s drevitou arómou svojou farbou pripomína leštenú meď. Vo vôni je suchý a intenzívny, s náznakmi zrelého manga a bielych kvetov, no postupne sa rozvinie do bohatších tónov medu a dubového dreva. V chuti cítiť ľahko pripálený trstinový cukor, kandizované ovocie – najmä mango a broskyne. Chuť postupe prechádza do čerstvého sladkého pečiva umocneného starým dubom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón)

Cena za Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón) je 37.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091319581094.

Produkt Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 12 Y.O., GIFT, The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša), Kiss BLACK DIAMOND 40% 0,5L (holá fľaša), Arhumatic Rhum Raisins