Koskenkorva Forrest Berries vodka

10,50 

Katalógové číslo: 6412700569208 Kategória:
Výrobca: KOSKENKORVA

Popis

Koskenkorva Forrest Berries vodka

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Koskenkorva Forrest Berries vodka

Cena za Koskenkorva Forrest Berries vodka je 10.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Koskenkorva Forrest Berries vodka dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Koskenkorva Forrest Berries vodka – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6412700569208.

Produkt Koskenkorva Forrest Berries vodka nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Jack Daniel´s Fire 35% 1,0L (holá fľaša), Jim Beam Honey 32.5% 1.0L (čistá fľaša), Tia Maria 20% 0,7L (holá fľaša), Italicus Rosolio Di Bergamotto 20% 0,7l (holá fľaša)