Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT

54,40 

Katalógové číslo: 856442005765 Kategória:

Popis

Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT

Cena za Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT je 54.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 856442005765.

Produkt Kirk and Sweeney Gran Reserva, GIFT nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: La Maison Du Rhum Discovery Panama + Taška, Santisima Trinidad 7 Y.O., Dictador Episodio Uno Sherry Cask 2005 44% 0,7L (kartón), Matusalem Platino 40% 0,7l (holá fľaša)